Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

Stránky tělesné, duševní a citové harmonie

Jaká témata máte v oblibě?

Celostní péče (11 | 65%)
Rozhledy (2 | 12%)
Recepty (4 | 23%)
Česnek (Allium sativa) je užitečný při prevenci srdečních  onemocnění a zlepšení vypínání  pokožky. Česnek  stimuluje játra a fungování trávicího systému.  Také pomáhá zvládat onemocnění srdce a vysokého krevního tlaku. 

Sibiřský ženšen (eleuterokok senticosus) podporuje  nadledviny a imunitní funkce. To může být   užitečné při léčbě problémů souvisejících se stresem.  Sibiřský ženšen také zvyšuje duševní a fyzickou výkonnost, a může být užitečný při léčbě ztráty paměti,  chronické únavě, a imunitní dysfunkce. 

Ginkgo biloba pracuje obzvláště dobře na výkonnost mozku  a nervového systému. Je účinný při snižování symptomů  takových problémů, jako Alzheimerova choroba, deprese,  vizuální poruchy, a problémy krevního oběhu.  

To také může pomoci léčit srdeční choroby, mrtvice, demence, Raynaudovy choroby, zranění hlavy, křeče v nohách, makulární  degenerace, tinnitus, impotence kvůli špatnému krevnímu oběhu  a diabetes-související s poškozením nervů. 

Zelený čaj má silné antioxidační vlastnosti, a byl používán po staletí jako přírodní lék v  Číně, Japonsku a dalších asijských kulturách. V oblasti alternativních  medicíny to pomáhá v léčbě rakoviny, revmatoidní artritidy,  při léčbě vysoké hladiny cholesterolu, srdečního onemocnění, při infekci a poruše  imunitních funkcí. Několik vědeckých studií  ukázaly, že antioxidant dávky jsou získány tím, že se pijí  dva šálky zeleného čaje denně. Cox, Harold. Aging. New York, NY: McGraw Hill vysoká škola Division,  rok 2004. 
Giampapa, Vincent, et al. Anti-Aging Řešení: 5 jednoduchých  Kroky k pohledu a pocitu Young. Hoboken, NJ: John  Wiley & Sons, 2004. 
GALE encyklopedie Alternativní medicína 2 31
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
(c) Maura and Eleonora, 2010
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one