Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

Stránky tělesné, duševní a citové harmonie

Jaká témata máte v oblibě?

Celostní péče (11 | 65%)
Rozhledy (2 | 12%)
Recepty (4 | 23%)
Ano, příroda je nejen štědrá k ženám, ale také pamatuje na muže. I reprodukční systém mužů, stejně jako u žen potřebuje zvláštní podporu. A ta může být poskytována cestou bylinné terapie. Nikdy nesmíme zapomínat na to, že stejně jako ženy, mají i muži své zváštní zdravotní potřeby, 
Muži se často obávají přiznat, že potřebují pomoci se zdravím a tak raději mlčí. Ale je třeba jim vycházet vstříc a diskutovat s nimi o jejich pocitech, které souvisí s tělesným a duševním zdravím. Stejně jak to platí pro ženy, i muži, pokud se rozhodnout využívat alternativní medicíny

Pravidelná životospráva   

I muži mohou držet diety a provádět cvičení, které budou posilovat jejich organismus  a tak mohou přistoupit k alternativní léčbě. Celostní lékaři radí:
1.Jezte každý den, abyste si vypěstovali tento potřebný zvyk
2.nesedejte jen u televize a počítače, ale nejděte sílu vyjít ven a projít se
3.Běhejte po schodech nahoru a dolů, nevyužívejte pouze výtah
4.Choďte pěšky vždy, pokud  máte příležitost

Odborní lékaři, pracující v alternativní medicíně soudí, že sexuální aktivita mužů je podmíněna fyzickou kondicí. A proto radí, aby muži si ji uchovávali tak, že budou vyhledávat všechny možnosti, jak své tělo aktivně zapojovat do fyzického cvičení a doknce jim navrhují, aby si sestavovali program na pravidelnou fyzickou aktivitu. Dokonce i muži, kteří jsou zdravotně postižení a nebo trpí nějakou nemocí, si musí najít způsob, jak zachovat fungující části těla. Ať je to již plavání či jiné, pro ně sestavené cvičení. 

Mužská menopauza

O mužské menopauze se mnoho nehovoří a to neprávem. Je to stejné jako u žen, i když průběh u žen je někdy dramatičtější. Nicméně, i u mužů, jakož i  u žen  dochází k podobným změnám. Tyto změny jsou způsobeny hormonálními rozlady, neboť hladina testosteronu a estrogenu kolísá.. Bylinné léčby, spolu s dietou a cvičením, může přispět ke zmírnění příznaků, a pomáhají vyvážit zmatené hormony a obnovit harmonii mysli, těla a ducha. 
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
(c) Maura and Eleonora, 2010
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one