Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

Stránky tělesné, duševní a citové harmonie

Jaká témata máte v oblibě?

Celostní péče (11 | 65%)
Rozhledy (2 | 12%)
Recepty (4 | 23%)
Ježíš o Božím království
Je duchovní zákonitostí, že vše, co vyšleme, se dříve či později opět k nám vrátí - ať již je to pozitivní nebo negativní. Vysíláme-li pozitivní, nezištné myšlenky, budou tyto působit nejen u příjemce, ale vrátí se k nám, k odesílateli, a budou v nás působit pozitivně. Jestliže pak myslíme stejné nebo podobné myšlenky, opět se v nás tyto myšlenky zesílí a vytváří se dále pozitivní energetické pole. Neboť: stejné nebo podobné se přitahuje ­přijímáme to, co jsme vyslali - a vytváří se tak společný, mohutnější energetický komplex. Nakonec obdržíme více, než jsme vyslali - také proto, že vyslané energie se spojí s odpovídajícími myšlenkovými formami a energetickými poli. Toto vyjádřil Ježíš Nazaretský ve slově: „Usilujte nejdříve o Boží království a jeho spravedlnost a všechno ostatní vám bude přidáno.“ Kdo dává nezištně, obdrží všechno, co potřebuje a ještě navrch.
 
Jestliže člověk vysílá negativní myšlenky, působí tyto rovněž v něm; posilují v něm odpovídající negativní energetická pole. To, co vysíláme, je tedy částí nás samých; posiluje v nás to, co v nás již odpovídajícího je. Jelikož jsme původci myšlenek, jsme za ně také zodpovědní.
 
Tak se každá myšlenka snaží způsobit v nás to, co jsme vyslali. Každá myšlenka je tedy příčina usilující o to, aby v nás působila. Svými myšlenkami jsme se předem naprogramovali. Mluvíme také o zákonu příčiny a účinku, který bývá také nazýván zákonem setby a sklizně: „Každá myšlenka je semenem, které v sobě již latentně nese odpovídající plod.“
 
Myslíme-li a žijeme-li pozitivně, tedy nesobecky, budou i plody pozitivní, budující. Usídlí se v nás harmonie, spokojenost, štěstí, radost a vděčnost; budeme vnitřně i zevně zdrávi.
 
Jestliže ovšem myslíme a jednáme negativně, egoisticky, budou plody rovněž odpovídající. Naši bližní nás nebudou akceptovat - protože my je nebudeme akceptovat; budeme osamělí - protože jsme to my, kdo se uzavíráme; setkáme se s odmítnutím - protože my odsuzujeme a znehodnocujeme - a mnoho dalšího. A nakonec onemocníme, nebo nás postihne osudová rána.
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
(c) Maura and Eleonora, 2010
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one