Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

Stránky tělesné, duševní a citové harmonie

Jaká témata máte v oblibě?

Celostní péče (11 | 65%)
Rozhledy (2 | 12%)
Recepty (4 | 23%)
Co ohrožuje naši kůži? 

Kůže je největším orgánem. A také  nejohroženějším. Jeho stav může ovlivňovat všeobecný zdravotní stav  člověka. Po stránce lidské kultury hraje roli při definování krásy. \z hlediska fyziologických úkonů je to velmi funkční orgán. Odstraňuje toxiny, rozpustné v tuku, udržuje obranu imunitního systému, provádí syntézu vitamínu D3, skladování živin, udržení vlhkosti, regulaci tělesné teploty a regeneraci. 

Faktory, které ohrožují zdraví kůže

Unikátní složení kůže  může být ovlivněna různými faktory: 

Volné radikály generované běžnými metabolickými procesy vyvolávají proces stárnutí, což má za následek oslabení antioxidační obrany slunečnímu záření   a to vyvolává bichemické změny.  
Toxiny v životním prostředí a každodenní stres přetěžuje  organismus a tak se v něm nesnadno rozbíhají jeho vlastní  detoxikační systémy 
Stravovací návyky a životní styl mají bezprostřední vliv na hormonální metabolismus, imunitní funkce, a trávicí funkci organismu.  Tyto aspekty jsou také důležité pro zdraví kůže  a její vzhled. Mohou mít vliv na  známky stárnutí, stejně jako vzhled a zdraví pleti. 

Pokračující  výzkum naznačuje, že širokou škálu fytochemikálie a živin může podporovat zdravý vzhled pleti. Tento program doporučuje sledovat pokroky ve výzkumu, které poskytují jedinečnou příležitost v péči o pleť. 

Jak ochraňují potravinové doplňky zdravou kůži?

Vzhledu pleti  se daří, kdy je tělo dobře živené a zdravé. Potravinové doplňky mohou pomoci optimalizovat celkový zdravotní stav, což se nakonec odráží na na našem vzhledu
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
(c) Maura and Eleonora, 2010
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one